48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Наталія Савчин – найграмотніший учень ЛУФК


Наталія СавчинЗ нагоди Дня української писемності у Львівському училищі фізичної культури проведений конкурс на найграмотнішого учня Львівського училища фізичної культури.
Найграмотнішим учнем ЛУФК стала учениця 11 класу Наталія Савчин (відділення гандболу). Наталія не тільки грамотно пише диктанти. Вона у трійці кращих учнів за навчальними показниками, лідер гандбольної команди училища, яка є переможцем національної першості, кандидат у юнацьку збірну команду України. Добрий приклад для наслідування!
Десятка кращих учнів Львівського училища фізичної культури за результатами конкурсу «Найграмотніший учень ЛУФК» виглядає так:
1.       Наталія Савчин (11 клас, гандбол)
2.       Марта Педосенко (9кл., фехтування)
3.       Нікіта Андреєв (9кл., водне поло)
4.       Роман Литвин (8кл., футбол)
5.       Наталія Вороняк (11кл., велосипедний спорт)
6.       Ігор Дух (11кл., вільна боротьба)
7.       Анастасія Остапук (8кл., вільна боротьба)
8.       Ірина Барабаш (10кл., гандбол)
9.       Анастасія Дорожівська (11кл., гандбол)
10.   Богдан Заліско (9кл., сучасне п’ятиборство)
Повні результати конкурсу можна подивитись у розділі «Навчання: конкурси».
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світу