47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : У першому семестрі краща Савчин


Наталія СавчинНавчальна частина училища підвела підсумки І семестру 2011/2012 навчального року. За коефіцієнтом рівня навчальних досягнень (КРНД) рейтинг кращих учнів Львівського училища фізичної культури очолила представниця відділення гандболу, одинадцятикласниця Наталія Савчин – 0,885. Відразу за нею розмістилися ще дві гандболістки-десятикласниці Ірина Барабаш і Марина Нагорна – у дівчат по 0,875б. Приємно, що і у спорті дівчата є лідерами національної першості з гандболу, а Наталія Савчин вже пробувала себе у складі львівської «Галичанки» та є кандидатом до юнацької збірної України.
Четверта у рейтингу учениця 10 класу, срібний призер кадетського чемпіонату Європи, п’ятий лауреат юнацької світової першості Ірина Черкас. Також добрий приклад для наслідування. Загалом, у першій десятці 5 гандболісток, 2 борчині, 2 футболісти, 1 легкоатлетка. Не дивно, що рейтинг серед спортивних відділень очолили представниці гандболу. Дівчата значно випередили відділення кульової стрільби, які на другому місці: 0,760 проти 0,642. Треті гімнастки.
В рейтингу навчальних класів найкращі наймолодші - семикласники та учні 8-а класу.
Рейтинг кращих учнів Львівського училища фізичної культури за КРНД (перша десятка):
1.       Н.Савчин (гандбол) – 0,885
2-3. І.Барабаш (гандбол),
      М.Нагорна (гандбол) – 0,875
4. І.Черкас (вільна боротьба) – 0,852
5. В.Загієв (футбол) – 0,844
6. Л.Булавинець (легка атлетика) – 0,841
7. Р.Литвин (футбол) – 0,833
8. А.Остапук (вільна боротьба) – 0,828
9-10. О.Ловіна (гандбол),
       Н.Сабова (гандбол) – по 0,824
КРНД – це співвідношення суми отриманих семестрових оцінок до кількості навчальних предметів, щовивчаються, помноженої на 12 (максимальна оцінка).
Повністю з підсумками навчальної діяльності у І семестрі можна ознайомитись у розділі «навчання/навчальні результати».
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Гандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилисяОновлена «Галичанка» пройшла випробування турніром у Польщі«Галичанка» заграє з триразовим переможцем Ліги чемпіонів ЄГФОновлена «Галичанка» під проводом Василя Козара розпочала підготовку до сезонуВіталій Надич: 7 місце збірної України на чемпіонаті Європи – це добрий результатКоманда ЛУФК у пляжному гандболі шоста в УкраїніДіана Дмитришин – срібна призерка чемпіонату України з пляжного гандболуНаціональний Кубок «Галичанка» віддала «Карпатам»Львівська «Галичанка» вчетверте поспіль чемпіон України з гандболу Львівська «Галичанка» - переможець Балтійської ліги