48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : У першому семестрі краща Савчин


Наталія СавчинНавчальна частина училища підвела підсумки І семестру 2011/2012 навчального року. За коефіцієнтом рівня навчальних досягнень (КРНД) рейтинг кращих учнів Львівського училища фізичної культури очолила представниця відділення гандболу, одинадцятикласниця Наталія Савчин – 0,885. Відразу за нею розмістилися ще дві гандболістки-десятикласниці Ірина Барабаш і Марина Нагорна – у дівчат по 0,875б. Приємно, що і у спорті дівчата є лідерами національної першості з гандболу, а Наталія Савчин вже пробувала себе у складі львівської «Галичанки» та є кандидатом до юнацької збірної України.
Четверта у рейтингу учениця 10 класу, срібний призер кадетського чемпіонату Європи, п’ятий лауреат юнацької світової першості Ірина Черкас. Також добрий приклад для наслідування. Загалом, у першій десятці 5 гандболісток, 2 борчині, 2 футболісти, 1 легкоатлетка. Не дивно, що рейтинг серед спортивних відділень очолили представниці гандболу. Дівчата значно випередили відділення кульової стрільби, які на другому місці: 0,760 проти 0,642. Треті гімнастки.
В рейтингу навчальних класів найкращі наймолодші - семикласники та учні 8-а класу.
Рейтинг кращих учнів Львівського училища фізичної культури за КРНД (перша десятка):
1.       Н.Савчин (гандбол) – 0,885
2-3. І.Барабаш (гандбол),
      М.Нагорна (гандбол) – 0,875
4. І.Черкас (вільна боротьба) – 0,852
5. В.Загієв (футбол) – 0,844
6. Л.Булавинець (легка атлетика) – 0,841
7. Р.Литвин (футбол) – 0,833
8. А.Остапук (вільна боротьба) – 0,828
9-10. О.Ловіна (гандбол),
       Н.Сабова (гандбол) – по 0,824
КРНД – це співвідношення суми отриманих семестрових оцінок до кількості навчальних предметів, щовивчаються, помноженої на 12 (максимальна оцінка).
Повністю з підсумками навчальної діяльності у І семестрі можна ознайомитись у розділі «навчання/навчальні результати».
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Під керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболу