48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Василь Козар: «Дівчата сповнені бажання проявити свої найкращі здібності»


Василь КозарЯк ми вже повідомляли, 12 березня 2013р. у Херсоні збірна молодіжна команда України з гандболу (дівчата віком до 19 років) розпочала безпосередню підготовку до кваліфікації Євро-2013.
Про перші враження і планами на збір з сайтом handball.net.ua поділився головний тренер збірної, старший вчитель відділення гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар.
"Відзначу, що дівчата перебувають у гарному настрої, сповнені бажання проявити свої найкращі здібності. Клімат у команді - чудовий. Ми працюємо у режимі дворазових тренувань, під час яких стараємося головну увагу приділити діям команди в захисті, взаємодії гравців при захисних побудовах, напрацювати ігрові зв'язки. Тобто йде цілеспрямована тактична робота.
Можу відзначити те, що у перші дні збору приємне враження складає фізичний стан гравців, які є наразі у моєму розпорядженні.
В контрольних іграх з херсонською "Дніпрянкою" та миколаївським "Реалом", а якщо вдасться, то запросимо до Херсона ще й криворізьку "Спарту", з якою теж маємо намір зіграти, відпрацьовуватимемо певні тактичні схеми, закріпимо ігрові зв'язки.
Хочемо за підсумками цих ігор збагатитися інформацією щодо готовності команди на цей час, щоб на її основі планувати нашу подальшу роботу. Тобто провести відповідну роботу над помилками, будемо вдосконалюватися.
У Херсоні нам створенні прекрасні умови для якісної підготовки. То ж тепер будемо плідно працювати."
Нагадаємо також, що участь у зборі беруть відразу дев’ятеро вихованок Львівського училища фізичної культури, сьогодні гравчинь львівської «Галичанки». Це Єлизавета Гілязетдінова, Леся Смолінг, Анастасія Дорожівська, Тамара Смбатян, Марія Біла, Вікторія Сідлецька, Наталія Савчин, Наталія Сабова, Тетяна Давидчак.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»