47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Абсолютну більшість «Галичанки» склали вихованки ЛУФК


Гандбольна команда «Галичанка» м.Львів подала заявку на участь у чемпіонаті України у суперлізі сезону 2013/2014р.р.
Абсолютну більшість команди склали вихованки Львівського училища фізичної культури. Це Ірина Стельмах, Олеся Шерстюк, Влада Косміна, Наталія Воловник (вип. 2010р.), Леся Смолінг, Марія Біла, Єлизавета Гілязетдінова, Тетяна Давидчак (вип. 2011р.), Тамара Смбатян, Анастасія Дорожівська, Раміна Новікова, Вікторія Сідлецька, Анастасія Баранович (вип. 2012р.), Наталія Савчин, Марія Візінська, Наталія Сабова, Марина Нагорна (вип. 2013р.), Марія Гладун, Марина Коновалова, Вікторія Вітковська, Марія Шендерук, Наталія Біда (11кл.).
Окрім названих дівчат честь «Галичанки» у новому сезоні захищатимуть Ольга Чорна та Юлія Бережна. Головним тренером команди є старший тренер відділення гандболу училища Василь Козар. Йому допомагатиме Тетяна Стефан.
Чемпіонат України розпочинається 19 вересня з'їзним туром у Ужгороді.
Календар ігор «Галичанки» у Ужгороді:
- 19 вересня: «Реал» Миколаїв;
- 20 вересня: «Податковий університет» Ірпінь;
- 21 вересня: «Дніпрянка» Херсон.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

У Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилисяОновлена «Галичанка» пройшла випробування турніром у Польщі«Галичанка» заграє з триразовим переможцем Ліги чемпіонів ЄГФОновлена «Галичанка» під проводом Василя Козара розпочала підготовку до сезонуВіталій Надич: 7 місце збірної України на чемпіонаті Європи – це добрий результатКоманда ЛУФК у пляжному гандболі шоста в УкраїніДіана Дмитришин – срібна призерка чемпіонату України з пляжного гандболу