48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Абсолютну більшість «Галичанки» склали вихованки ЛУФК


Гандбольна команда «Галичанка» м.Львів подала заявку на участь у чемпіонаті України у суперлізі сезону 2013/2014р.р.
Абсолютну більшість команди склали вихованки Львівського училища фізичної культури. Це Ірина Стельмах, Олеся Шерстюк, Влада Косміна, Наталія Воловник (вип. 2010р.), Леся Смолінг, Марія Біла, Єлизавета Гілязетдінова, Тетяна Давидчак (вип. 2011р.), Тамара Смбатян, Анастасія Дорожівська, Раміна Новікова, Вікторія Сідлецька, Анастасія Баранович (вип. 2012р.), Наталія Савчин, Марія Візінська, Наталія Сабова, Марина Нагорна (вип. 2013р.), Марія Гладун, Марина Коновалова, Вікторія Вітковська, Марія Шендерук, Наталія Біда (11кл.).
Окрім названих дівчат честь «Галичанки» у новому сезоні захищатимуть Ольга Чорна та Юлія Бережна. Головним тренером команди є старший тренер відділення гандболу училища Василь Козар. Йому допомагатиме Тетяна Стефан.
Чемпіонат України розпочинається 19 вересня з'їзним туром у Ужгороді.
Календар ігор «Галичанки» у Ужгороді:
- 19 вересня: «Реал» Миколаїв;
- 20 вересня: «Податковий університет» Ірпінь;
- 21 вересня: «Дніпрянка» Херсон.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Ірина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФ