48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Молодіжну збірну з гандболу сформовано з вихованок ЛУФК


 17-19 квітня 2015р. у м.Жлобині (Білорусь) відбудеться кваліфікаційний турнір чемпіонату Європи з гандболу серед дівчат віком до 19 років, участь у якому візьме і збірна молодіжна команда України. Суперницями нашої команди у IV відбірній групі будуть збірні Білорусі, Данії та Польщі.
У складі збірної України у Жлобин відправились відразу 12 вихованок Львівського училища фізичної культури. Це вчорашні випускниці Марина Коновалова, Анастасія Дорожівська, Наталія Савчин, Олена Косик, Марія Гладун, Марія Біла, Наталія Сабова та сьогоднішні учениці Ольга Василяка, Мар’яна Маркевич, Наталія Стрюкова, Софія Давидянц, Тетяна Поляк. Головний тренер команди – старший тренер відділення гандболу Василь Козар.
Розклад ігор збірної України:
17 квітня – Білорусь;
18 квітня – Польща;
19 квітня – Данія.
До фінальної частини Євро-2015 з групи виходить дві кращі команди.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Під керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболу