Гандбол : Гандболістки ЛУФК перемогли на турнірі у Херсоні

У м.Херсоні 20-22 січня 2016 р. відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу  серед дівчат віком до 16 років. Метою турніру був перегляд резерву до юнацької збірної команди України у провідних вітчизняних гандбольних школах. Участь у турнірі взяли команди Броварського, Львівського, Херсонського училищ фізичної культури та Криворізької ДЮСШ.
Переможницею турніру стала команда Львівського УФК. Дівчата у Херсоні провели три гри і у всіх перемогли: Херсонське УФК 32:22, Броварське УФК 31:24, ДЮСШ м.Кривого Рогу 34:26. З кращого боку в іграх показали себе Олександра Жолобович (на фото), Марія Воронова, Діана Дмитришин та Яна Борисевич. Готував команду до змагань вчитель гандболу Віталій Надич.

Гандбол

Гандболісти ЛУФК – чемпіонки України серед дівчат до 15 роківМолодші гандболістки ЛУФК у фіналі чемпіонату УкраїниФінал трьох «Галичанка» розпочала з перемогГандбольна «Галичанка» у фіналі трьох кращих командГандболістки ЛУФК – переможниці національної першостіВихованки ЛУФК дали бій румункамВихованки ЛУФК Швейцарію не осилили Вихованки ЛУФК прагнутимуть здолати швейцарокГандболістки ЛУФК за крок до чемпіонстваУ матчі лідерів Балтійської ліги найактивнішими були вихованки ЛУФК«Галичанка» сенсаційно поступилася «Реалу»Гандболістки ЛУФК вийшли у одноосібні лідери національної першостіЧинити опір «Галичанці» «Карпати» змогли лише у перших таймахЛьвівська «Галичанка» стала одноосібним лідером Балтійської лігиГандболістки ЛУФК 2017 рік завершили на переможній ноті