Гандбол : Гандболістки ЛУФК набували європейського досвіду

Молодіжна збірна України з гандболу (дівчата віком до 17 років) посіла 6 місце на чемпіонаті Європи серед команд другого ешелону, який з 14 до 20 серпня 2017р. проходив у м.Клайпеді (Литва).
В межах Євро-2017 (другий ешелон) змагалися десять кращих команд, які не увійшли до фінальної шістнадцятки.
У своїй групі «В» українки на початках переконливо перемогли команди Латвії 39:14 та Великобританії 35:19, далі поступилися Фінляндії 22:26 і Литві 21:28 і посіли ІІІ місце після збірних Литви та Фінляндії.
У групі «А» відзначились Португалія, Туреччина і Білорусь, які вибороли перші три позиції.
У стиковій грі за 5 місце Україна поступилася Білорусі 17:27.
А кращою командою другого ешелону стала Португалія, друга – Литва, третя – Туреччина, четверта – Фінляндія.
У складі збірної України європейського досвіду набували вихованки Львівського училища фізичної культури Олександра Жолобович (вип.2016р.), Софія Пихайленко, Марія Воронова (11 кл.) та Яна Борисевич (10 кл.). Яна Борисевич (на фото) була однією з найрезультативніших у складі команди – на її рахунку 17 забитих м’ячів. В активі Олександри Жолобович – десять голів.

Гандбол

Гандбол

У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилисяОновлена «Галичанка» пройшла випробування турніром у Польщі«Галичанка» заграє з триразовим переможцем Ліги чемпіонів ЄГФОновлена «Галичанка» під проводом Василя Козара розпочала підготовку до сезонуВіталій Надич: 7 місце збірної України на чемпіонаті Європи – це добрий результатКоманда ЛУФК у пляжному гандболі шоста в УкраїніДіана Дмитришин – срібна призерка чемпіонату України з пляжного гандболуНаціональний Кубок «Галичанка» віддала «Карпатам»Львівська «Галичанка» вчетверте поспіль чемпіон України з гандболу Львівська «Галичанка» - переможець Балтійської лігиУ чемпіонаті України «Галичанка» для конкуренток недосяжна