Гандбол : Вихованки ЛУФК дали бій румункам

Молодіжна жіноча збірна команда України з гандболу під керівництвом вчителя зі спорту Львівського училища фізичної культури Василя Козара в період з 23 до 25 березня 2018р. взяла участь у кваліфікаційному раунді до чемпіонату світу серед гравчинь віком до 20 років у м.Клуж Напока (Румунія).
У складі команди виступали вихованки училища Мар’яна Маркевич (вип. 2015р.), Тетяна Поляк, Тетяна Череп (вип. 2016р.) та учениця 11 класу Луїза Воронова. Десятикласниця Діана Дмитришин не змогла виїхати у Румунію із-за дозвільних проблем.
 Суперниками нашої збірної у другій відбірковій групі були команди Грузії, Румунії та Хорватії. До фінальної частини молодіжного мундіалю, яка у липні пройде у Угорщині, відбирались дві кращі команди.
У стартовому матчі українки легко розправились з грузинками 37:16. Найрезультативнішою у складі української команди була закарпатка Яна Готра, на рахунку якої 8 забитих м’ячів. Тетяна Поляк і Тетяна Череп відзначилися по 4 рази.
Наступним суперником збірної України була команда Хорватії. Перший тайм українки виграли 14:13, а у другому, на жаль не витримали напруги боротьби і у кінцевому підсумку поступилися 23:29. Знову найкращою голеадоркою у команді стала Готра – 7 влучань, у Тані Поляк чотири вдалих кидки.
Румунки вважались фаворитками групи, тож сподівань на перемогу українок було небагато. Тим не менше, наші дівчата зуміли дати бій господаркам. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і закінчився з рахунком 16:16. І у другому протиборство тривало до останньої хвилини – все ж румункам вдалося вирвати перемогу 28:27. У цьому матчі найрезультативнішою в нашій команді була Тетяна Поляк (на фото) – 7 голів.
Отож, у підсумку Румунія з 6 очками посіла І місце, Хорватія – друга (4 очки), Україна – третя (2 очки).
Як резюмував Василь Козар, українській збірній не вистарчило зіграності та ігрової практики, адже команда в процесі підготовки мала лише два коротких тренувальних збори і не провела жодної зустрічі з своїми закордонними ровесницями.

Гандбол

Гандбол

Львівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у ПольщіМолодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світу