47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Оновлена «Галичанка» під проводом Василя Козара розпочала підготовку до сезону


    Триразові чемпіонки України – гандболістки львівської «Галичанки» вийшли з відпустки та розпочали підготовку до нового сезону. Як вже відомо, готувати команду до нових викликів буде старший тренер відділення гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар (на фото).
16-28 липня 2018р. львів’янки проведуть двотижневий підготовчий збір у м.Скадовську Херсонської обл., де зосередяться на фізичний та функціональній підготовці. Далі підготовка продовжиться вже у Львові на «паркеті», під час якої команда візьме участь у двох турнірах: у Щеціні (Польща) – 10-12 серпня та у Львові – 17-19 серпня.
Слід зауважити, що за літній період склад чемпіонок зазнав суттєвих змін. Троє провідних гравчинь клубу – Наталія Воловник, Наталія Стрюкова і Марина Коновалова (всі вихованки ЛУФК) – перебралися у закордонні клуби: Стрюкова і Воловник – у польський клуб «EnergaAZS» м.Кошалін, Коновалова – у азербайджанський «AZERYOL», у якому, до речі, вже виступають Єлизавета Гілязетдінова та Влада Косміна. Анастасія Баранович і Наталія Сабова вирішили завершити спортивну кар’єру.
Взамін Василь Козар залучив на підготовку відразу шестеро учениць училища: Марину Валієву, Яну Борисевич, Катерину Козак, Діану Дмитришин, Ангеліну Овчаренко (всі 11 кл.), Ірину Прокоп’як (10 кл.).
Окрім школярок до сезону готуються як вже досвідчені вихованки ЛУФК Ірина Стельмах, Наталія Савчин, Марія Гладун, Мар’яна Маркевич, Софія Давидянц, Ольга Василяка, так і вчорашні випускниці училища Ольга Братковська, Тетяна Череп, Юлія Головко, Тетяна Поляк, Валентина Фроляк.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиГандбол

Гандбол

Молодші гандболістки ЛУФК оступилися у грі з Ужгородом, але лідерство збереглиНайбільше м’ячів броварчанкам закинула Катерина КозакГандболістки ЛУФК отримали міжнародну ігрову практикуСавчин, Смолінг і Стельмах виборюватимуть право виходу на чемпіонат світуВосьмеро вихованок ЛУФК залучались до збірних на меморіал Турчина Діана Дмитришин від лідерок «Галичанки» не відстаєУ Миколаєві «Галичанка» зустріла серйозний опір від місцевого «Реала»Діана Дмитришин – одна з лідерок юніорської збірної України з гандболуУ матчах з «Карпатами» Козак і Дмитришин не знітилисяГандбольна «Галичанка» розгромила легендарний «Спартак»У стартовому матчі «Галичанки» тон задавали учениці і вчорашні випускниці ЛУФККатерина Козак набувала неоціненного ігрового досвіду у Кубку ЄГФГандболістки ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Полісся»Василь Козар привів оновлену «Галичанку» до перемоги у Суперкубку УкраїниНа Кубку Львова дівчата з «Перспективи» перед іменитими суперницями не знітилися