48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Гандбол : Оновлена «Галичанка» під проводом Василя Козара розпочала підготовку до сезону


    Триразові чемпіонки України – гандболістки львівської «Галичанки» вийшли з відпустки та розпочали підготовку до нового сезону. Як вже відомо, готувати команду до нових викликів буде старший тренер відділення гандболу Львівського училища фізичної культури Василь Козар (на фото).
16-28 липня 2018р. львів’янки проведуть двотижневий підготовчий збір у м.Скадовську Херсонської обл., де зосередяться на фізичний та функціональній підготовці. Далі підготовка продовжиться вже у Львові на «паркеті», під час якої команда візьме участь у двох турнірах: у Щеціні (Польща) – 10-12 серпня та у Львові – 17-19 серпня.
Слід зауважити, що за літній період склад чемпіонок зазнав суттєвих змін. Троє провідних гравчинь клубу – Наталія Воловник, Наталія Стрюкова і Марина Коновалова (всі вихованки ЛУФК) – перебралися у закордонні клуби: Стрюкова і Воловник – у польський клуб «EnergaAZS» м.Кошалін, Коновалова – у азербайджанський «AZERYOL», у якому, до речі, вже виступають Єлизавета Гілязетдінова та Влада Косміна. Анастасія Баранович і Наталія Сабова вирішили завершити спортивну кар’єру.
Взамін Василь Козар залучив на підготовку відразу шестеро учениць училища: Марину Валієву, Яну Борисевич, Катерину Козак, Діану Дмитришин, Ангеліну Овчаренко (всі 11 кл.), Ірину Прокоп’як (10 кл.).
Окрім школярок до сезону готуються як вже досвідчені вихованки ЛУФК Ірина Стельмах, Наталія Савчин, Марія Гладун, Мар’яна Маркевич, Софія Давидянц, Ольга Василяка, так і вчорашні випускниці училища Ольга Братковська, Тетяна Череп, Юлія Головко, Тетяна Поляк, Валентина Фроляк.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Гандбол

Гандбол

Валієва, Дмитришин і Прокоп’як – переможниці Кубка України з гандболуЛьвівська «Галичанка» вп'яте поспіль стала чемпіоном УкраїниМолодші гандболістки ЛУФК старших подруг не наслідувалиГандболістки ЛУФК – чемпіонки УкраїниЛьвівська «Галичанка» - гандбольні пентакампіонкиМолодші гандболістки ЛУФК вийшли у фінальну шісткуГандболістки ЛУФК продовжують боротьбу за нагородиГандбольна «Галичанка» зміцнила своє лідируюче становищеПід керівництвом нового тренера «Галичанка» здобула перемоги над херсонською «Дніпрянкою»Шестеро вихованок ЛУФК запрошені до юніорської гандбольної збірноїШестеро вихованок ЛУФК запрошені до національної збірної з гандболу«Галичанка» і «Карпати» в Ужгороді розійшлися миромІрина Прокоп’як – дівчина «made herself»Гандболістки ЛУФК спротиву від суперниць не відчулиСтельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у Польщі