Гандбол : Стельмах і Прокоп’як – найкращі на турнірі у Польщі

14 – 15 грудня 2018р. у м.Кельце (Польща) відбувся міжнародний турнір пам’яті Анджея Ковальчика з гандболу, участь у якому взяла львівська «Галичанка».
Перемігши почергово команди МСК «Пйотрковія» з м.Пйотркув Трибунальський 37:26 і місцеву «Корону» 37:25, переможцем турніру стала «Галичанка». Вихованку Львівського училища фізичної культури і лідера «Галичанки» Ірину Стельмах організатори визнали найкращою гравчинею турніру.
Разом з «Галичанкою» у Польщу виїжджала і команда Львівського училища фізичної культури. В межах турніру дівчата провели дві зустрічі з юніорською «Короною» і у обидвох перемогли 32:24 і 33:22. Ірина Прокоп’як (10кл., на фото) отримала відзнаку найкращого гравця.

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболуВихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги