Гандбол : Валієва, Дмитришин і Прокоп’як – переможниці Кубка України з гандболу

У м.Ужгороді 18-19 травня 2019р. відбувся фінальний турнір чотирьох кращих команд за Кубок України з гандболу серед жінок, право брати участь у якому за результатами кваліфікаційних ігор вибороли львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати», херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал».
У півфіналі жереб звів «Галичанку» з «Дніпрянкою», а «Карпати» з «Реалом», «Галичанка» перемогла 30:22, а «Карпати» 28:21.
Отож, у фіналі зійшлися основні конкуренти на національні титули останніх років: «Галичанка» і «Карпати».
І, хоч «Карпати» грали на рідному майданчику, боротьби не вийшло. Перший тайм закінчився з рахунком 12:9 на користь «Галичанки», у другому перевага зросла до 30 на 19.
Таким чином, львів’янки золоті медалі чемпіонок поклали у національний Кубок. У складі «Галичанки» переможницями Кубку України стали учениці 11 класу Львівського училища фізичної культури Марина Валієва (на фото) і Діана Дмитришин та десятикласниця Ірина Прокоп’як. Усі троє стали також майстрами спорту України.
Окрім дівчат у команді виступали вихованки училища Наталія Савчин, Ольга Братковська, Анастасія Баранович, Мар’яна Маркевич, Юлія Головко, Ольга Василяка, Тетяна Череп, Ірина Стельмах, Софія Давидянц, Тетяна Поляк. Ірина Стельмах з дев’ятьма голами стала найкращим бомбардиром команди.

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболуВихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги