Гандбол : Вихованки ЛУФК були лідерами збірної на чемпіонаті Європи з гандболу

13-21 липня 2019р. у м.м. Каунасі і Клайпеді (Литва) та Варні (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з гандболу серед дівчат віком до 19 років між командами другого дивізіону (ті, які не потрапили у фінальну шістнадцятку).
Європейська федерація гандболу організувала два рівноцінні турніри. Вони мали окремі заліки і розігрували по одній путівці до елітного дивізіону.
Збірна України змагалась у Варні і посіла ІІІ місце. На груповому етапі українки перемогли Боснію і Герцеговину 30:21, Фінляндію 24:17, заграли унічию з Польщею 26:26, поступились Ізраїлю 28:29, посіли друге місце у групі і вийшли у півфінал. У півфіналі суперником нашої команди була Сербія. Впертий поєдинок закінчився на користь сербок 22:18, які в кінцевому підсумку стали переможницями турніру. А Україна у матчі за «бронзу» декласувала господарок 33:22.
У складі команди виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Діана Дмитришин (вип.2019р.), Софія Пихайленко, Валентина Фроляк (обидві вип.2018р.), Юлія Головко (вип.2017р.).
Слід сказати, що дівчата були лідерами команди. Так, на рахунку Юлії Головко 24 забитих м’ячі. Діана Дмитришин відзначилася 21 раз, а Софія Пихайленко (на фото) була визнана найкращою лінійною турніру.
10. Великобританія
У литовському турнірі перемогла Швейцарія. Чехія друга, Туреччина на ІІІ місці.

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболуВихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги