Гандбол : Діана Дмитришин серед найкращих гравчинь Чемпіонату Європи

3-11 серпня 2019р. у м.м. Тбілісі (Грузія) та Ліньяко-Сабб’ядоро (Італія) відбувся чемпіонат Європи з гандболу серед дівчат віком до 17 років між командами другого дивізіону (ті, які не потрапили у фінальну шістнадцятку).
Європейська федерація гандболу організувала два рівноцінні турніри по 10 команд. Вони мали окремі заліки і кожний розігрував по одній путівці на фінали чемпіонатів Європи 2021р. серед дівчат до 17 і до 19 років та на чемпіонат світу 2020р.серед дівчат віком до 18 років.
Збірна України змагалась у Тбілісі і посіла ІІІ місце. На груповому етапі українки перемогли Грецію 19:18, Болгарію 30:20, заграли унічию 26:26 з Фарерськими островами та поступились Сербії 20:33. Команда посіла ІІ місце у групі «А» після Сербії і кваліфікувалась до півфіналу. У півфіналі суперником української збірної була Швейцарія. Драматичний поєдинок закінчився на користь швейцарок 22:21, які у підсумку стали переможцями турніру, перемігши у фіналі Сербію 35:27. А Україна у поєдинку за «Бронзу» розправилась з Литвою 30:22.
У складі команди виступали цьогорічні випускниці Львівського училища фізичної культури Діана Дмитришин, Катерина Козак, Ангеліна Овчаренко та Марина Валієва.
Справжнім лідером команди на турнірі була Діана Дмитришин (на фото). Діана стала найрезультативнішою у збірній – 36 забитих м’ячів, тричі визнавалася найкращою гравчинею матчу і у підсумку увійшла до збірної (All Star Team ) найкращих гравчинь турніру.
10. Латвія
В Італії перемогла Чехія. Ісландія друга, Польща на ІІІ місці.

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболуВихованка коледжу спорту Мар’яна Маркевич - найкраща гравчиня української гандбольної суперліги