Гандбол : Вихованки спортколеджу склали основу п'ятиразових переможниць Кубка України з гандболу

4-5 червня 2021 р. у м.Миколаєві відбувся фінальний турнір Кубка України з гандболу серед жінок.
           Перемігши у півфіналі тернопільську "ЗУНУ-Енерго-ШВСМ" 32:16 та у фіналі - херсонську "Дніпрянку" 29:19, володарем Національного Кубка вп'яте стала команда львівської "Галичанки".
      Вже традиційно основу п'ятиразових переможниць Кубка України склали вихованки Львівського коледжу спорту. На цей раз це учениця 11 класу коледжу Марія Поляк, вчорашні випускниці Олеся Дяченко, Ірина Прокоп'як, Христина Майкут, Катерина Козак, Дарина Ляховенко, Діана Дмитришин, Ангеліна Овчаренко, випускниці попередніх років Тетяна Поляк (капітан команди), Ольга Василяка, Юлія Головко, Мар'яна Маркевич, Марія Гладун, Марина Коновалова.
     Слід додати, що найкращою гравчинею фінального матчу з "Дніпрянкою" у складі "Галичанки" визнана Ірина Прокоп'як, а також і те, що цьогоріч львівські гандболістки всьоме поспіль стали і чемпіонками України з гандболу.
Примітка: світлини від Федерації гандболу України.

Вихованки відділення гандболу 2009-2010 р.н. стали переможницями ІІ етапу чемпіонату України!Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчиньОдинадцятикласниця коледжу Юлія Гутник серед кращих гравчинь української гандбольної суперлігиДіана Дмитришин - MVP (найцінніша гравчиня) української гандбольної суперлігиГандболістки Львівського коледжу спорту - бронзові лауреатки Кубка України з гандболуЛьвівська "Галичанка" - шестиразова володарка Кубка України з гандболу