Гандбол : Львівська "Галичанка" здобуває чергову перемогу у польській суперлізі

Після перерви, викликаної чемпіонатом Європи, відновився чемпіонат Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги, у якому бере участь львівська "Галичанка".
 24 листопада у сьомому турі львів'янки їздили до м.Ярослава, де зустрічалися з місцевим "Євробудом".
 Гру активніше розпочали гості, які захопили ініціативу і повели у рахунку. Перший тайм завершився перемогою львів'янок 14:11. У другій половині зустрічі господарки намагалися вирівняти становище і це їм вдалося на 53-ій хвилині (22:22). І тут лідерство на свої плечі взяла вихованка Львівського коледжу спорту Діана Дмитришин, якій двічі поспіль вдалося вразити ворота полячок. Перевагу у два м'ячі "Галичанка" втримала до кінця гри і здобула нелегку перемогу 27:25.
 Діана Дмитришин була справжнім лідером команди - на її рахунку 10 закинутих м'ячів і вона по праву здобула приз найкращої гравчині матчу у складі львівської команди. Ще одна вихованка коледжу Тетяна Поляк відзначилася 5 разів. В активі Марини Коновалової 4 влучних кидки. Цьогорічна випускниця коледжу Людмила Мартинюк відзначилася тричі.
 Цікаво, що у складі ярославської команди також виступали вихованки Львівського коледжу спорту - це Леся Смолінг і Наталія Воловник.
 Після цієї перемоги в активі "Галичанки" 12 очків і 5 місце у турнірній таблиці. Лідирують гандболістки любінського "Zaglebie", у яких 21 очко. Відразу три колективи "Gminy" Кобежиці, "FunFloor"Люблін і "Piotrcovia" Пйотркув Трибунальський набрали по 15 пунктів.
3 грудня "Галичанка" зустрічається з аутсайдером ліги - хожувським "Рухом".

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Перемога вихованок відділення гандболу на чемпіонаті України серед дорослих Львівська команда ЛФКС завоювала золото чемпіонату України у старшій юніорській категоріїДівчата гандболістки - за крок до перемоги на чемпіонаті України!Команда коледжу - переможці обласної гімназіади з гандболуВихованки відділення гандболу 2009-2010 р.н. стали переможницями ІІ етапу чемпіонату України!Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчинь