Гандбол : На новорічну перерву "Галичанка" у чемпіонаті Польщі йде п'ятою

21 і 23 грудня 2022 р. львівська "Галичанка" провела дві зустрічі у чемпіонаті Польщі з гандболу серед жіночих команд суперліги.
 Першим суперником львів'янок був володар Кубка Польщі ГК "Gminy" з м.Кобєжице.
 З початків гра для "Галичанки" не склалася, було багато втрат м'яча і перший тайм дівчата поступилися 13:18. У другому нічого суттєвого не змінилося - отож, львів'янки поступилися 24:32.
 У складі "Галичанки" найрезультативнішими на домашньому майданчику у м.Марки були вихованки Львівського коледжу спорту Діана Дмитришин - 6 голів, Ірина Прокоп'як - 4, Мар'яна Маркевич, Катерина Козак, Олеся Дяченко - по 3. Діана Дмитришин отримала відзнаку найкращої гравчині матчу.
 Другий матч був з аутсайдером ліги - хожувським "Рухом". Хожув'янки добре налаштувалися на зустріч і чинили впертий опір гостям зі Львова. Перший тайм - нічия 14:14. Рівна гра тривала до 43-ої хвилини, а далі львів'янки все-таки дотиснули господарок 33:26.
 У Хожуві відзначилися Тетяна Поляк і Марина Коновалова, які закинули по 6 м'ячів у ворота суперниць. Діана Дмитришин відзначилася 5 разів, Ірина Прокоп'як і Мар'яна Маркевич - по 4. Найкращою гравчинею матчу у складі "Галичанки" організатори визнали Ірину Прокоп'як.
 Тож на новорічну перерву львів'янки з 6 перемогами і 18 очками ідуть п'ятими. Попереду любінське "Zaglembie" - 30 очків. У клубу з Кобєжиць і ГК "FunFloor" з Любліна - по 24 пункти. У ГК "Piotrcovia" з Пьотркува Трибунальського також 18 очків.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Перемога вихованок відділення гандболу на чемпіонаті України серед дорослих Львівська команда ЛФКС завоювала золото чемпіонату України у старшій юніорській категоріїДівчата гандболістки - за крок до перемоги на чемпіонаті України!Команда коледжу - переможці обласної гімназіади з гандболуВихованки відділення гандболу 2009-2010 р.н. стали переможницями ІІ етапу чемпіонату України!Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату УкраїниРезультати ⅛ фіналу Кубка України з гандболуВипускниця відділення гандболу Марина Коновалова визнана найкращою гравчинею в матчі проти АргентиниРезультати ігор вихованок коледжу у ІІ турі чемпіонату України з гандболу Восьмеро випускниць коледжу викликано до складу національної збірної на чемпіонат світу з гандболуРезультати першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд Першої лігиСемеро вихованок відділення гандболу викликані до національної збірної на матчі відбору до Євро-2024Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди УкраїниЦьогорічні випускниці Львівського коледжу спорту приєдналися до "Галичанки"Гандболістки коледжу - переможниці чемпіонату України серед п'ятнадцятирічних гравчинь