47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На літньому чемпіонаті домінували санкарі ЛУФК


Галина КуречкоНа санній трасі у м.Кременці пройшов літній чемпіонат України з санного спорту. Цими змаганнями на санкороликах санкарі України розпочали безпосередню підготовку до зимового сезону, який цікавий з огляду на те, що у лютому 2012р. відбудуться І історичні зимові юнацькі Олімпійські ігри.
Серед юнацької вікової категорії перемогу на чемпіонаті здобули учні Львівського училища фізичної культури Павло Терновий (11 кл.) серед хлопців (час двох заїздів – 1.00,872) та дев'ятикласниця Дарія Гула – 1.02,908.
Серед юніорок весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК. Перемогла цьогорічна випускниця училища Олена Стецьків – 1.01,645. Друга – Галина Куречко (вип.2011р.), на третьому місці – студентка ІІ курсу Олена Шхумова – 1.02,211.
Серед жінок рівних не було лідеру національної збірної, вихованці училища Марині Галайджян (вип. 2009р.).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх