48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На літньому чемпіонаті домінували санкарі ЛУФК


Галина КуречкоНа санній трасі у м.Кременці пройшов літній чемпіонат України з санного спорту. Цими змаганнями на санкороликах санкарі України розпочали безпосередню підготовку до зимового сезону, який цікавий з огляду на те, що у лютому 2012р. відбудуться І історичні зимові юнацькі Олімпійські ігри.
Серед юнацької вікової категорії перемогу на чемпіонаті здобули учні Львівського училища фізичної культури Павло Терновий (11 кл.) серед хлопців (час двох заїздів – 1.00,872) та дев'ятикласниця Дарія Гула – 1.02,908.
Серед юніорок весь п’єдестал пошани за вихованками ЛУФК. Перемогла цьогорічна випускниця училища Олена Стецьків – 1.01,645. Друга – Галина Куречко (вип.2011р.), на третьому місці – студентка ІІ курсу Олена Шхумова – 1.02,211.
Серед жінок рівних не було лідеру національної збірної, вихованці училища Марині Галайджян (вип. 2009р.).
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі