47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК готуються до світових Кубків


Відразу четверо вихованців відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури захищатимуть спортивну честь нашої країни на І етапі Кубка світу, який 21-27 листопада 2011р. пройде у австрійському Іглсі. У складі національної збірної за нагороди світового Кубку поборються випускниця 2009р. Марина Галайджян, студенти ІІІ курсу Анастасія Полуситок та Олег Фітель, другокурсниця Олена Шхумова.
А учні 11 класу Марта Коза, Анатолій Легедза та Павло Терновий 14 листопада вилетіли на північноамериканський континент, де візьмуть участь у перших трьох етапах юніорського Кубка Світу у м.м. Солт-Лейк Сіті (США) та Калгарі (Канада). Ці етапи розглядаються тренерським складом збірної як генеральна репетиція до І юнацьких зимових Оліміпійських ігор, які 13-22 січня 2012р. приймає м. Інсбрук (Австрія).
Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх