48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК готуються до світових Кубків


Відразу четверо вихованців відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури захищатимуть спортивну честь нашої країни на І етапі Кубка світу, який 21-27 листопада 2011р. пройде у австрійському Іглсі. У складі національної збірної за нагороди світового Кубку поборються випускниця 2009р. Марина Галайджян, студенти ІІІ курсу Анастасія Полуситок та Олег Фітель, другокурсниця Олена Шхумова.
А учні 11 класу Марта Коза, Анатолій Легедза та Павло Терновий 14 листопада вилетіли на північноамериканський континент, де візьмуть участь у перших трьох етапах юніорського Кубка Світу у м.м. Солт-Лейк Сіті (США) та Калгарі (Канада). Ці етапи розглядаються тренерським складом збірної як генеральна репетиція до І юнацьких зимових Оліміпійських ігор, які 13-22 січня 2012р. приймає м. Інсбрук (Австрія).
Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі