47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На стартовому етапі Кубка світу Галайджян п’ятнадцята


Етапом Кубка світу у австрійському Іглсі (25-27 листопада 2011р.) стартував новий змагальний сезон серед санкарської еліти. Як звично, прелюдією кожного етапу є Кубок націй – своєрідна кваліфікація, за наслідками якої формується склад учасників основних заїздів.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип. 2009р.) успішно пройшла кваліфікацію і у основній сітці І етапу Кубка світу посіла 15 місце. Це, безумовно, успіх молодої талановитої спортсменки. Переможниці етапу – олімпійській чемпіонці, трьохразовій чемпіонці світу Тетяні Хюфнер з Німеччини Марина програла лише 0,994сек. У змаганнях чоловіків львів’янин Андрій Кісь тридцять перший.
Інші українські санкарі у склад основних заїздів не потрапили. Молода «двійка» у складі студента ІІІ курсу ЛУФК Олега Фітеля та ще одного львів’янина Івана Винницького на Кубку націй посіла 15 місце, другокурсниця Олена Шхумова – двадцять перша серед жінок, тернополяни Андрій Мандзій та Олександр Оболончик – двадцять перший і двадцять третій серед чоловіків.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх