48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На стартовому етапі Кубка світу Галайджян п’ятнадцята


Етапом Кубка світу у австрійському Іглсі (25-27 листопада 2011р.) стартував новий змагальний сезон серед санкарської еліти. Як звично, прелюдією кожного етапу є Кубок націй – своєрідна кваліфікація, за наслідками якої формується склад учасників основних заїздів.
Вихованка Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип. 2009р.) успішно пройшла кваліфікацію і у основній сітці І етапу Кубка світу посіла 15 місце. Це, безумовно, успіх молодої талановитої спортсменки. Переможниці етапу – олімпійській чемпіонці, трьохразовій чемпіонці світу Тетяні Хюфнер з Німеччини Марина програла лише 0,994сек. У змаганнях чоловіків львів’янин Андрій Кісь тридцять перший.
Інші українські санкарі у склад основних заїздів не потрапили. Молода «двійка» у складі студента ІІІ курсу ЛУФК Олега Фітеля та ще одного львів’янина Івана Винницького на Кубку націй посіла 15 місце, другокурсниця Олена Шхумова – двадцять перша серед жінок, тернополяни Андрій Мандзій та Олександр Оболончик – двадцять перший і двадцять третій серед чоловіків.

Грузоперевозки на газели с пирамидой www.transglass.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі