48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК змагалися у Канаді


У м.Калтарі (Канада) 1-2 грудня 2011р. відбувся ІІІ етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів.
В змаганнях дівчат-юначок кат. «А» учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Марта Коза посіла 14 місце. Перемогла італійка Сандра Робатшер, яка випередила Марту майже на 6 сек.
Серед юнаків львів’янин Антон Дукач сьомий. Його відставання від переможця канадця Джона Феннела 1,2сек.
В категорій дівчат-юніорок цьогорічні випускниці училища Олена Стецьків на 19 місці, Галина Куречко – двадцять перша. Серед юніорів львів’янин Юрій Скиба – шістнадцятий.
У заїздах саней-двійок львівський екіпаж Володимир Бурий і Анатолій Легедза (10кл. ЛУФК) на 9 місці, інша львівська «двійка» у складі Антона Дукача і Павла Тернового (11кл. ЛУФК) – десята. Перемогли німецькі санкарі, другі – росіяни, на третьому місці – американський екіпаж.
Тепер санкарі повертаються ло Європи до австрійського Інсбрука, де 10-11 грудня пройде IV етап молодіжного Кубка світу – останній перед І Зимовими юнацькими Олімпійськими іграми, які, як відомо, пройдуть у тому ж Інсбруці з 13 до 22 січня 2012р.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками