48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі ЛУФК у Інсбруці поміж лідерів


У м.Інсбруці (Австрія) – столиці І зимових юнацьких Олімпійських ігор 10-11 грудня 2011р. відбувся IVетап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У заїздах саней-двійок серед юнаків категорії «А» львівський екіпаж у складі Антона Дукача та учня 11 класу Львівського училища фізичної культури Павла Тернового прийшов до фінішу третім. Перемогла німецька пара Філіп Срокос / Фелікс Лащ. Серед юніорів львів’яни Іван Винницький і Олег Фітель (ІІІ курс ЛУФК) четверті. Переможцям Робіну Гюке і Давиду Гамми (Німеччина) хлопці поступилися лише 0,6сек.
У змаганнях дівчат-юніорок студентка ІІ курсу Олена Шхумова шістнадцята. Цьогорічні випускниці Галина Куречко і Олена Стецьків двадцять перша і двадцять дев’ята відповідно. Переможниця – німка Ейлін Фріш. Серед юначок кат. «А» учениця 11 класу Марта Коза фінішувала двадцять п’ятою.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками