Санний спорт : Санкарі ЛУФК кваліфікувались на юнацьку олімпіаду

Анатолій ЛегедзаМіжнародна федерація санного спорту (FIL)визначила склад учасників І зимових юнацьких Олімпійських ігор з цього виду спорту. Всього участь у змаганнях візьме 73 санкарі з 22 країн світу.
Серед учасників відразу 6 львів’ян, четверо з яких є вихованцями Львівського училища фізичної культури. Це учень 11 класу Анатолій Легедза, цьогорічні випускниці Галина Куречко та Олена Стецьків, випускник 2009р. Юрій Скиба. Поїдуть на олімпіаду також Антон Дукач та Володимир Бурий.
Нагадаємо, що у програмі змагань з санного спорту 4 види програми: заїзди хлопців і дівчат на санях-одиночках, хлопців на санях-двійках (Володимир Бурий/Анатолій Легедза) та команда змішана естафета (1 хлопець, 1 дівчина, 1 екіпаж-двійка стартують нон-стоп по черзі). Змагання пройдуть 15-17 січня 2012р. на олімпійській трасі Інсбрука.

Санний спорт

Молоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світу