48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Фітель підбирається до п’єдесталу


Олег ФітельУ м.Вінтербергу (Німеччина) 27-28 січня 2012р. пройшов V етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів.
У заїздах саней-двійок львівський екіпаж у складі Івана Винницького та студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олега Фітеля прийшов до фінішу четвертим. Хлопці лише 0,6сек. поступився німецькій двійці Тім Брендель/Флоріан Функ, яка перемогла. Друга українська двійка Володимир Бурий/Анатолій Легедза (11кл. ЛУФК) дев’ята.
У змаганнях дівчат-юніорок минулорічна випускниця училища Олена Стецків дев’ятнадцята, третьокурсниця Анастасія Полуситок – двадцять третя, студентка ІІ курсу Олена Шхумова – двадцять сьома.
Серед юнаків кат. «А» львів’янин Антон Дукач посів 4 місце, а двійка у складі Антона Дукача та Павла Тернового (11кл. ЛУФК) – шосте. Однокласниця Тернового Марта Коза шістнадцята серед дівчат.
Закінчувались змагання командною естафетою. Збірна України у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Івана Винницького та Олега Фітеля фінішувала шостою. Перемогли німецькі санкарі, другі – росіяни, на третьому місці – збірна США.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками