47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Фітель і Терновий у Оберхофі п’яті


Павло Терновий3-4 лютого 2012р. у м.Оберхофі (Німеччина) пройшов VI заключний етап Кубка світу зі санного спорту серед юніорів.
У змаганнях юніорів на санях-двійках український екіпаж у складі львів’ян Івана Винницького та студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олега Фітеля посів 5 місце. Друга українська двійка Володимир Бурий/Анатолій Легедза (11кл. ЛУФК) фінішувала чотирнадцятою.
Серед дівчат-юніорок студентка ІІІ курсу училища Анастасія Полуситок чотирнадцята. Олена Стецьків і Галина Куречко (обидві випускниці 2011р.) двадцять третя і двадцять четверта відповідно.
В заїздах юніорів на одиночних санях тернополянин Олександр Оболончик на 23 місці, львів’янин Юрій Скиба (вип.2008р. ) - тридцять перший.
У віковій категорії юнаків гр.«А» двійка у складі Антона Дукача та учня 11 класу Павла Тернового п’ята. 5 місце посів Антон Дукач і у заїздах на санях-одиночках.
Слід додати, що попереду нього лише четвірка німецьких санкарів. В змаганнях дівчат учениця 11 класу Марта Коза сімнадцята.
Тепер на санкарів-юніорів чекають чемпіонат світу, який відбудеться у м.Кенігзее (Німеччина) 18-19 лютого, та чемпіонат Європи, який прийматиме російське Парамоново 25-26 лютого.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх