47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Фітель у Європі четвертий


Фітель Олег27-28 січня 2012р. у м.Вінтенбергу (Німеччина) у програмі Vетапу молодіжного Кубка світу відбувся чемпіонат Європи з санного спорту серед юніорів.
У змаганнях юніорів на санях-двійках четверте місце посів український екіпаж у складі львів’ян Івана Винницького та студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олега Фітеля. Причому у першому заїзді хлопці фінішували третіми, а в кінцевому підсумку лише 0,08сек. поступилися бронзовим призерам Маріну Земаніку та Йозефу Петралаку зі Словаччини. Друга українська двійка у складі Володимира Бурого та учня 11 класу училища Анатолія Легедзи зупиниласьна 9 місці. Переміг німецький екіпаж Тім Брендель/Флоріан Функ.
У заїздах дівчат на санях-одиночках потрійну перемогу здобули німецькі санкарки, перемогла Айлін Фріш. Минулорічна випускниця ЛУФК Олена Стецків фінішувала одинадцятою, студентка ІІІ курсу Анастасія Полуситок – п’ятнадцятою, другокурсниця Олена Шхумова – дев’ятнадцятою, Галина Куречко (вип. 2011р.) – двадцятою.
Серед хлопців на санях-одиночках тернополянин Олександр Оболончик на 17 місці, Юрій Скиба (вип.2008р.) – двадцятий.
Завершувались змагання командною естафетною гонкою, яка, як відомо, у Сочі-2014 стане олімпійським видом змагань. Збірна команда України у складі львів’ян Олени Стецків, Антона Дукача, Івана Винницького і Олега Фітеля посіла 5 місце. Заслужену перемогу здобули німецькі санкарі, другі росіяни, на третьому місці – австрійці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу