48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Серед юніорів відзначилась Шхумова


Олена Шхумова1-4 березня 2012р. у м. Кременці на Чемпіонаті України з санного спорту змагалися юніори. Переконливу перемогу у командному заліку здобули львівські санкарі, які набрали 917 очок. Як звично, левова частка успіху припадає на вихованців Львівського училища фізичної культури.
У змаганнях дівчат на санях-одиночках перемогу святкувала студентка ІІ курсу Олена Шхумова. Третьокурсниця Анастасія Полуситок здобула срібну медаль. На ІІІ місці санкарка з Тернополя Світлана Кравчук.
У командній гонці усі нагороди завоювали львівські екіпажі. Золоту медаль у складі команди вибороли Олена Шхумова та Павло Терновий (11кл.), «срібло» - Анастасія Полуситок та Анатолій Легедза (11кл), а бронзова відзнака на рахунку Олега Фітеля (ІІІк.) та вип. 2011р. Галини Куречко.
У заїздах саней-двійок найшвидшим був екіпаж Олега Фітеля/Івана Винницького. На ІІ місці Анатолій Легедза/Володимир Бурий. Бронзовими призерами змагань стали Павло Терновий/Антон Дукач.
Цими стартами санкарі-юніори поставили крапку у змагальному сезоні 2011-2012р.р.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі