47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Серед юніорів відзначилась Шхумова


Олена Шхумова1-4 березня 2012р. у м. Кременці на Чемпіонаті України з санного спорту змагалися юніори. Переконливу перемогу у командному заліку здобули львівські санкарі, які набрали 917 очок. Як звично, левова частка успіху припадає на вихованців Львівського училища фізичної культури.
У змаганнях дівчат на санях-одиночках перемогу святкувала студентка ІІ курсу Олена Шхумова. Третьокурсниця Анастасія Полуситок здобула срібну медаль. На ІІІ місці санкарка з Тернополя Світлана Кравчук.
У командній гонці усі нагороди завоювали львівські екіпажі. Золоту медаль у складі команди вибороли Олена Шхумова та Павло Терновий (11кл.), «срібло» - Анастасія Полуситок та Анатолій Легедза (11кл), а бронзова відзнака на рахунку Олега Фітеля (ІІІк.) та вип. 2011р. Галини Куречко.
У заїздах саней-двійок найшвидшим був екіпаж Олега Фітеля/Івана Винницького. На ІІ місці Анатолій Легедза/Володимир Бурий. Бронзовими призерами змагань стали Павло Терновий/Антон Дукач.
Цими стартами санкарі-юніори поставили крапку у змагальному сезоні 2011-2012р.р.
Підготувала Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх