48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Захарків знову перемагає


Роман ЗахарківЗ 5 по 10 березня 2012р. у м.Кременці на однойменній навчально-спортивній базі олімпійської підготовки відбувся чемпіонат України з санного спорту, який завершував санкарський сезон в Україні.
У змаганнях жінок на санях–одиночках впевнено лідирували вихованки Львівського училища фізичної культури. Перемогла випускниця 2009р. Марина Галайджян, на другому місці Олена Шхумова (ІІ курс), Анастасія Полуситок (ІІІк.) – третя.
У стартах чоловіків на санях-двійках відзначились Степан Іршак та Роман Захарків (обидва вип. 2011р.), залишивши позаду місцевий екіпаж Андрій Мандзій/Володимир Яцкевич. Третіми фінішували львів’яни Володимир Бурий та Анатолій Легедза (11кл.).
У командній гонці боротьба за золоту медаль розгорнулася між збірними Львівщини. Перемогла команда, до складу якої входило одразу троє вихованців училища - Марина Галайджян, Степан Іршак, Роман Захарків, а також Андрій Кісь. Командне «срібло» на рахунку Олени Шхумової та Анатолія Легедзи. Їм асистували Іван Винницький та Володимир Бурий. Бронзова нагорода в активі тернопільчан.
У загальному підсумку санкарі Львівської області, набравши 1190 очок, посіли І місце. Тернопільські спортсмени другі з результатом 1040 оч. Слід також додати, що всі випускники училища сьогодні успішно продовжують навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, а Роман Захарків знову почав перемагати із новим партнером Степаном Іршаком.
Підготувала Наталія Васьо

Сайт серьезных знакомств: бесплатный сайт знакомств cqmi.com.ua.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших