48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Невдалий старт санкарів у Кубку світу


Анатасія ПолуситокУ околиці Інсбрука містечку Іглс (Австрія) 23-25 листопада 2012р. стартував новий змагальний передолімпійський сезон серед санкарської еліти. Тут відбувся І етап Кубка світу - 2013.
Як звично, прелюдією кожного етапу є Кубок націй – своєрідна кваліфікація, за наслідками якої формується склад учасників основних заїздів.
Прикро, але у Іглсі жоден український спортсмен у основному сітку змагань не потрапив.
Так, в змаганнях жінок на санях-одиночках цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Анастасія Полуситок фінішувала двадцять першою. Лідер української збірної Марина Галайджян (вип. 2009р.) лишедвадцять четверта. Юніорки Олена Стецків (вип. 2011р.) та Олена Шхумова (ІІІк.) – 32а та 39а відповідно. До фіналу ж кваліфікувалось 16 кращих.
У чоловіків (відбиралось 18 осіб) кращий серед українців львів’янин Андрій Кісь – двадцять п’ятий. Тернополяни Андрій Мандзій і Олександр Оболончик на 27 і 34 місцях.Юніор Антон Дукач – тридцятий.
В заїздах саней-двійок в основну сітку попадало 10 екіпажів. Українці Володимир Бурий і Анатолій Легедза (І курс) та Іван Винницький і Олег Фітель (вип. 2012р.) посіли відповідно 18 і 20 місця.
«Такий старт українців закономірний, - коментує австрійські виступи збірної України старший вчитель відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури Світлана Жидкова, - адже наші санкарі не можуть похвалитися на початку сезону таким обсягом льодової підготовки, який мають їхні суперники. Все впирається в елементарні кошти, яких постійно бракує. Так, один з’їзд на трасі зі штучним покриттям в Європі коштує   25 євро (для одномісних саней) і 37 євро (для двомісних), а своїх трас ми не маємо. Думаю, нічого надзвичайного не відбулося, сезон тільки розпочався. Попереду ще 8 етапів і завдання, яке стоїть перед нашими спортсменами – завоювання олімпійських ліцензій на зимові Олімпійські ігри у Сочі – буде успішно виконане».
А в основних змаганнях І етапу Кубка світу традиційно перемагали німецькі атлети. У всіх видах змагань вони святкували подвійний успіх.
Технічні результати змагань:
Жінки – сани-одиночки
1. А.Вішнєвскі (Німеччина) – 1.19,836
2. Н.Гельзенбергер (Німеччина) – 1.19,910
3. А.Гоф (Канада) – 1.19,988
 
Чоловіки – сани-одиночки
1. Ф.Лох (Німеччина) – 1.40,229
2. Д.Мьоллер (Німеччина) – 1.40,536
3. Й.Людвіг (Німеччина) – 1.40,600
 
Чоловіки – сани-двійки
1. Т.Венді/Т.Арльт (Німеччина) – 1.19,464
2. Т.Еггерт/С.Бенекен (Німеччина) – 1.19,497
3. П.Пенц/Г.Фішер (Австрія) – 1.19,569

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі