47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі за мить від Кубка світу


Марина ГалайджянУ м.Альтенберг (Німеччина) 7 грудня 2012р. відбувся черговий Кубок Націй з санного спорту – кваліфікаційна прелюдія до ІІІ етапу Кубка світу.
Як і на попередньому етапі у Кьонігзее, лише миті не вистарчило вихованці Львівського училища фізичної культури Марині Галайджян (вип. 2009р.), щоб кваліфікуватись до основної сітки змагань за Кубок світу.
Марина посіла 18 місце і лише 0,077 сек. поступилась румунці Ралюці Страматурару, яка замкнула кваліфікацію. Анастасія Полуситок (вип. 2012р.) - не фінішувала.
В змаганнях чоловіків львів’янин Андрій Кісь Адаму Росену (Великобританія), який кваліфікувався останнім, програв ще менше – 0,052 сек. В підсумку у Андрія 20 позиція в Кубку Націй.
Чоловічий екіпаж у складі львів’янина Івана Винницького та цьогорічного випускника училища Олега Фітеля фінішував п’ятнадцятим. До фіналу кваліфікувались 12 найсильніших двійок.
 
 
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

На етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанці