48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Радченков і Легедза у шестірці кращих юнацького Кубка світу


Учні 10 класу Львівського училища фізичної культури Роман Радченков і Ігор Легедза посіли 6 місце у заїздах саней-двійок на ІІ етапі Кубка світу з санного спорту серед юнаків кат. «А», який на вихідних (14-16 грудня 2012р.) проходив у німецькому Кенігзее.
Цьогорічна випускниця училища Марта Коза у змаганнях дівчат на санях-одиночках тринадцята. Соломія Струс зі Львова – п’ятнадцята, учениця 10 класу ЛУФК Дарія Гула – на 21 місці.
Серед юнаків на санях-одиночках Ігор Легедза фінішував 25им.
У категорії юніорів українська двійка у складі львів’ян Володимира Бурого та першокурсника училища Анатолія Легедзи (старший брат Ігора Легедзи) посіла 15 місце. Галина Куречко (вип. 2011р.) серед дівчат-юніорок – двадцять друга, Антон Дукач серед одиночників – двадцятий.
Найкраще юніори виступили у естафеті – у них 7 підсумкова позиція. У складі естафетної команди змагались Антон Дукач, Володимир Бурий, Анатолій Легедза та студентка ІІІ курсу ЛУФК Олена Шхумова.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками