47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Радченков і Легедза Ігор відзначились у Оберхофі


У м.Оберхофі (Німеччина) 1-2 лютого 2013р. відбувся ІV етап Кубка світу з санного спорту серед юніорів і юнаків.
У змаганнях на санях-двійках серед спортсменів юнацької вікової категорії український екіпаж у складі учнів 10 класу Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова та Ігора Легедзи посів 7 місце. Серед дівчат на санях-одиночках минулорічна випускниця училища Марта Коза фінішувала шістнадцятою, серед хлопців Ігор Легедза – двадцять п’ятий.
У категорії юніорів львівська двійка Володимир Бурий/Анатолій Легедза (І курс ЛУФК) на 12 місці. На санях-одиночках львів’янин Антон Дукач сімнадцятий, а вихованки ЛУФК Олена Стецків і Галина Куречко (вип. 2011р.) на 20 і 21 місцях відповідно.
У командній гонці, яка завершувала старти ІV етапу, збірна України у складі Олени Стецків, Антона Дукача, Володимира Бурого та Анатолія Легедзи на 8 місці.
Домінували у Оберхофі господарі, які перемогли у всіх видах змагань за винятком юніорів на санях-одиночках. Гегемонію німців тут подолав італієць Емануель Рідер.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх