47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мирослав Левкович – кращий юний санкар України


Мирослав ЛевковичУ м. Кременці, що на Тернопільщині, 12-16 лютого 2013р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юнаків і дівчат.
Серед хлопців молодшої вікової категорії (спортсмени 1999-2000р.р.н.) дворазовим переможцем національної першості став учень 7 класу Львівського училища фізичної культури Мирослав Левкович. Мирослав переміг на санях-одиночках та у естафеті.
Не відставала від Мирослава і його старша сестра Ірина, яка навчається у 9 класі. Іра виборола срібну нагороду у заїздах дівчат групи «А» (1996-1998р.р.н.) на санях-одиночках та «бронзу» у естафеті.
         Срібні медалі у естафетній гонці серед старших юнаків здобули учень 10 класу Андрій Демчук та дев’ятикласник Дмитро Баштанник, а бронзову – однокласник Баштанника Михайло Савицький. Також «бронза» в активі десятикласниці Дарії Гули.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх