48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мирослав Левкович – кращий юний санкар України


Мирослав ЛевковичУ м. Кременці, що на Тернопільщині, 12-16 лютого 2013р. відбувся чемпіонат України з санного спорту серед юнаків і дівчат.
Серед хлопців молодшої вікової категорії (спортсмени 1999-2000р.р.н.) дворазовим переможцем національної першості став учень 7 класу Львівського училища фізичної культури Мирослав Левкович. Мирослав переміг на санях-одиночках та у естафеті.
Не відставала від Мирослава і його старша сестра Ірина, яка навчається у 9 класі. Іра виборола срібну нагороду у заїздах дівчат групи «А» (1996-1998р.р.н.) на санях-одиночках та «бронзу» у естафеті.
         Срібні медалі у естафетній гонці серед старших юнаків здобули учень 10 класу Андрій Демчук та дев’ятикласник Дмитро Баштанник, а бронзову – однокласник Баштанника Михайло Савицький. Також «бронза» в активі десятикласниці Дарії Гули.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі