48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : У передолімпійському Сочі санкарі загубились


Марина ГалайджянУ м.Сочі – столиці майбутньої зимової олімпіади 2014р. 22-24 лютого 2013р. пройшов останній цього сезону, дев’ятий за ліком, етап Кубка світу з санного спорту.
Світова санкарська еліта розглядала старти у Сочі як передолімпійське тестування. У Сочі з’їхались усі найсильніші. Прикро, але у цій компанії українці загубились.
До основної сітки змагань Кубка світу відібралась тільки Марина Галайджян (вип. ЛУФК 2009р.). Але у компанії найсильніших Марина фінішувала лише двадцять другою, програвши переможниці – німкені Тетяні Хюфнер більше 2сек.
Львів’яни Антон Дукач і Андрій Кісь на Кубку націй (кваліфікація до Кубку світу) посіли 24 і 25 місця, що не дало їм можливості змагатись з елітою. Так само, як і екіпажу Іван Винницький/Олег Фітель (вип. ЛУФК 2012р.) – на санях-двійках вони шістнадцяті у кваліфікаційній прелюдії.
Завершувала змагальний сезон – 2012/2013 командна естафета. Перемогу у цьому останньому виді передолімпійського сезону, як і у інших чотирьох, здобули німецькі атлети – вони визнані лідери світового санкарства. Другі на домашній трасі росіяни, бронзові нагороди – у канадців.
Українці у естафеті дванадцяті – вони зуміли випередити лише казахів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі