47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : У передолімпійському Сочі санкарі загубились


Марина ГалайджянУ м.Сочі – столиці майбутньої зимової олімпіади 2014р. 22-24 лютого 2013р. пройшов останній цього сезону, дев’ятий за ліком, етап Кубка світу з санного спорту.
Світова санкарська еліта розглядала старти у Сочі як передолімпійське тестування. У Сочі з’їхались усі найсильніші. Прикро, але у цій компанії українці загубились.
До основної сітки змагань Кубка світу відібралась тільки Марина Галайджян (вип. ЛУФК 2009р.). Але у компанії найсильніших Марина фінішувала лише двадцять другою, програвши переможниці – німкені Тетяні Хюфнер більше 2сек.
Львів’яни Антон Дукач і Андрій Кісь на Кубку націй (кваліфікація до Кубку світу) посіли 24 і 25 місця, що не дало їм можливості змагатись з елітою. Так само, як і екіпажу Іван Винницький/Олег Фітель (вип. ЛУФК 2012р.) – на санях-двійках вони шістнадцяті у кваліфікаційній прелюдії.
Завершувала змагальний сезон – 2012/2013 командна естафета. Перемогу у цьому останньому виді передолімпійського сезону, як і у інших чотирьох, здобули німецькі атлети – вони визнані лідери світового санкарства. Другі на домашній трасі росіяни, бронзові нагороди – у канадців.
Українці у естафеті дванадцяті – вони зуміли випередити лише казахів.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх