48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Анатолій Легедза – найшвидший санкар України


Володимир Бурий та Анатолій ЛегедзаУ м.Сигулді (Латвія) 18-22 березня 2013р. відбувся чемпіонат України з санного спорту, участь у якому взяли кращі санкарі нашої держави.
У заїздах на санях-двійках чемпіонами України став львівський екіпаж у складі Володимира Бурого та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Анатолія Легедзи. Вітаємо Анатолія із званням найшвидшого санкаря України сезону 2012/2013р.р.
На ІІ місці також львів’яни – Іван Винницький і минулорічний випускник училища Олег Фітель. Бронзовим призером першості став збірний екіпаж у складі тернополянина Олександра Оболончика і львів’янина Романа Захарківа (вип. ЛУФК 2011р.).
І в змаганнях жінок рівних не було вихованкам ЛУФК. Золота чемпіонська медаль в активі у Марини Галайджян (вип. 2009р.). На ІІ місці – студентка ІІІ курсу училища Олена Шхумова. «Бронза» дісталася Марті Козі (вип. 2012р.).
Серед чоловіків на санях одиночках також домінували львів’яни: перший – Андрій Кісь, другий - Антон Дукач.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає форму