47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Анатолій Легедза – найшвидший санкар України


Володимир Бурий та Анатолій ЛегедзаУ м.Сигулді (Латвія) 18-22 березня 2013р. відбувся чемпіонат України з санного спорту, участь у якому взяли кращі санкарі нашої держави.
У заїздах на санях-двійках чемпіонами України став львівський екіпаж у складі Володимира Бурого та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Анатолія Легедзи. Вітаємо Анатолія із званням найшвидшого санкаря України сезону 2012/2013р.р.
На ІІ місці також львів’яни – Іван Винницький і минулорічний випускник училища Олег Фітель. Бронзовим призером першості став збірний екіпаж у складі тернополянина Олександра Оболончика і львів’янина Романа Захарківа (вип. ЛУФК 2011р.).
І в змаганнях жінок рівних не було вихованкам ЛУФК. Золота чемпіонська медаль в активі у Марини Галайджян (вип. 2009р.). На ІІ місці – студентка ІІІ курсу училища Олена Шхумова. «Бронза» дісталася Марті Козі (вип. 2012р.).
Серед чоловіків на санях одиночках також домінували львів’яни: перший – Андрій Кісь, другий - Антон Дукач.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній ноті