47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі розпочинають олімпійський сезон


20 листопада 2009р. збірна команда України з санного спорту візьме участь у І етапі Кубка світу-2010 у м.Калгарі (Канада) і таким чином розпочне новий сезон, головним завданням у якому буде здобуття олімпійських ліцензій для участі у ХХІ зимових Олімпійських іргах у Ванкувері.
 
Олімпійські ліцензії будуть розігруватись за рейтинговими очками, набраними на етапах Кубка світу. На Олімпіаду кваліфікуються 40 кращих чоловіків, 30 жінок і 20 чоловічих екіпажів-двійок.
 
У складі національної збірної за олімпійські ліцензії поборються і вихованці Львівського училища фізичної культури: недавні випускники Юрій Гайдук, Тарас Сеньків, Ігор Козак, Марина Галайджан та студент ІІІ курсу Роман Захарків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх