48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі розпочинають олімпійський сезон


20 листопада 2009р. збірна команда України з санного спорту візьме участь у І етапі Кубка світу-2010 у м.Калгарі (Канада) і таким чином розпочне новий сезон, головним завданням у якому буде здобуття олімпійських ліцензій для участі у ХХІ зимових Олімпійських іргах у Ванкувері.
 
Олімпійські ліцензії будуть розігруватись за рейтинговими очками, набраними на етапах Кубка світу. На Олімпіаду кваліфікуються 40 кращих чоловіків, 30 жінок і 20 чоловічих екіпажів-двійок.
 
У складі національної збірної за олімпійські ліцензії поборються і вихованці Львівського училища фізичної культури: недавні випускники Юрій Гайдук, Тарас Сеньків, Ігор Козак, Марина Галайджан та студент ІІІ курсу Роман Захарків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі