48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Стецків і Мандзій


У м.Кременці 5-8 серпня 2013р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту. Кращі вітчизняні санкарі змагались у з’їздах на санкороликах, адже саме цей вид підготовки є основним для них у літній період.
У змаганнях жінок найкраще на роликах з’їзджала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Вона й перемогла з часом 1.01.098хв. Зовсім небагато поступилась їй цьогорічна випускниця училища Олена Шхумова. Третьою фінішувала кременчанка Світлана Кравчук.
Серед чоловіків потрійну перемогу здобули господарі. Переміг Андрій Мандзій (59,350сек), другим фінішував Олександр Оболончик, на третьому місці – Володимир Василюк.

Модные брендовые женские и мужские солнцезащитные очки купить на сайте "glasses.lviv.ua"
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі