47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На санкороликах найкраще з’їжджають Стецків і Мандзій


У м.Кременці 5-8 серпня 2013р. відбувся літній чемпіонат України з санного спорту. Кращі вітчизняні санкарі змагались у з’їздах на санкороликах, адже саме цей вид підготовки є основним для них у літній період.
У змаганнях жінок найкраще на роликах з’їзджала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). Вона й перемогла з часом 1.01.098хв. Зовсім небагато поступилась їй цьогорічна випускниця училища Олена Шхумова. Третьою фінішувала кременчанка Світлана Кравчук.
Серед чоловіків потрійну перемогу здобули господарі. Переміг Андрій Мандзій (59,350сек), другим фінішував Олександр Оболончик, на третьому місці – Володимир Василюк.

Модные брендовые женские и мужские солнцезащитные очки купить на сайте "glasses.lviv.ua"
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх