48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку Бони перемогли Шхумова і Радченков


Олена ШхумоваУ м.Кременці, що на Тернопільщині, 17-18 серпня 2013р. відбулися традиційні, вже ХІІІ міжнародні змагання «Кубок Бони» з санного спорту на санкороликах. Участь у змаганнях взяли біля 140 спортсменів з 9 країн, в тому числі Болгарії, Чехії, Словенії, Словаччини, Польщі, Росії, Молдови і навіть Казахстану.
У змаганнях серед жінок кращою була цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова. Відчувається, що Олена добре підготувалася до олімпійського сезону, адже на літньому чемпіонаті України, який проходив напередодні у тому ж Кременці, вона також фінішувала серед лідерів. 0,16сек. поступилася Олені ще одна вихованка ЛУФК Анастасія Полусток (вип. 2012р.). Третє місце посіла гостя з Польщі Дагмара Беднарчик.
Серед чоловіків переміг кременецький санкар Андрій Мандзій. Наступні три місця дісталися представникам Словаччини Маріану Земаніку, Мареку Солчанакі та Йозефу Нінісу.
У категорії юніорів найшвидшим був учень 11 класу училища Роман Радченков. Роман на 0,11 сек. випередив словацького гонщика Якуба Сімонака. Серед дівчат перемогла кременчанка Анна Павець. Друге місце посіла Олена Стецків (вип. ЛУФК 2011р.), на третьому місці – одинадцятикласниця училища Дарія Гула.
У командній гонці, яка завершувала цьогорічні кременецькі старти перемогла збірна України у складі Андрія Мандзія, його земляка Олександра Оболончика та львів’янок Анастасії Полуситок і Олени Шхумової. Друге місце посіли словаки, на третьому місці – представники сонячної Болгарії.
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі