47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На Кубку Бони перемогли Шхумова і Радченков


Олена ШхумоваУ м.Кременці, що на Тернопільщині, 17-18 серпня 2013р. відбулися традиційні, вже ХІІІ міжнародні змагання «Кубок Бони» з санного спорту на санкороликах. Участь у змаганнях взяли біля 140 спортсменів з 9 країн, в тому числі Болгарії, Чехії, Словенії, Словаччини, Польщі, Росії, Молдови і навіть Казахстану.
У змаганнях серед жінок кращою була цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова. Відчувається, що Олена добре підготувалася до олімпійського сезону, адже на літньому чемпіонаті України, який проходив напередодні у тому ж Кременці, вона також фінішувала серед лідерів. 0,16сек. поступилася Олені ще одна вихованка ЛУФК Анастасія Полусток (вип. 2012р.). Третє місце посіла гостя з Польщі Дагмара Беднарчик.
Серед чоловіків переміг кременецький санкар Андрій Мандзій. Наступні три місця дісталися представникам Словаччини Маріану Земаніку, Мареку Солчанакі та Йозефу Нінісу.
У категорії юніорів найшвидшим був учень 11 класу училища Роман Радченков. Роман на 0,11 сек. випередив словацького гонщика Якуба Сімонака. Серед дівчат перемогла кременчанка Анна Павець. Друге місце посіла Олена Стецків (вип. ЛУФК 2011р.), на третьому місці – одинадцятикласниця училища Дарія Гула.
У командній гонці, яка завершувала цьогорічні кременецькі старти перемогла збірна України у складі Андрія Мандзія, його земляка Олександра Оболончика та львів’янок Анастасії Полуситок і Олени Шхумової. Друге місце посіли словаки, на третьому місці – представники сонячної Болгарії.
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх