47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі розпочали олімпійську підготовку


Анатолій Легедза24 вересня 2013р. національна збірна України з санного спорту виїхала у м.Ліллехаммер (Норвегія), де на олімпійській трасі провела свій перший тренувальний збір на льоду.
У Ліллехаммері санкарі пробули до 7 жовтня, після чого перебрались до Німеччини, де на трасах Вінтенберга, Кьонігзее та австрійського Іглсу продовжать підготовку до олімпійського сезону.
16 листопада у тому ж Ліллехаммері І етапом Кубка світу стартує новий змагальний сезон. До нового року відбудеться 5 етапів світового Кубка, під час яких і будуть розіграні ліцензії на ХХІІ зимові Олімпійські ігри у Сочі.
На олімпійську підготовку головний тренер збірної львів’янин Тарас Гарцула залучив 12 осіб. Серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип. 2009р.), Роман Захарків, Олена Стецків (вип. 2011р.), Анастасія Полуситок (вип. 2012р.), Олена Шхумова (вип. 2013р.) та студент ІІ курсу Анатолій Легедза (на фото).
Окрім названих спортсменів у збірній також львів’яни Андрій Кісь, Антон Дукач, Іван Винницький, кременчани Андрій Мандзій і Олександр Оболончик.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній ноті