48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі розпочали олімпійську підготовку


Анатолій Легедза24 вересня 2013р. національна збірна України з санного спорту виїхала у м.Ліллехаммер (Норвегія), де на олімпійській трасі провела свій перший тренувальний збір на льоду.
У Ліллехаммері санкарі пробули до 7 жовтня, після чого перебрались до Німеччини, де на трасах Вінтенберга, Кьонігзее та австрійського Іглсу продовжать підготовку до олімпійського сезону.
16 листопада у тому ж Ліллехаммері І етапом Кубка світу стартує новий змагальний сезон. До нового року відбудеться 5 етапів світового Кубка, під час яких і будуть розіграні ліцензії на ХХІІ зимові Олімпійські ігри у Сочі.
На олімпійську підготовку головний тренер збірної львів’янин Тарас Гарцула залучив 12 осіб. Серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Марина Галайджян (вип. 2009р.), Роман Захарків, Олена Стецків (вип. 2011р.), Анастасія Полуситок (вип. 2012р.), Олена Шхумова (вип. 2013р.) та студент ІІ курсу Анатолій Легедза (на фото).
Окрім названих спортсменів у збірній також львів’яни Андрій Кісь, Антон Дукач, Іван Винницький, кременчани Андрій Мандзій і Олександр Оболончик.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Молоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світу