47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі розпочинають боротьбу за олімпійські ліцензії


Анатолій Легедза16-17 листопада 2013р. у норвезькому Ліллехаммері стартує Кубок світу з санного спорту сезону 2013/2014. Для санкарів цьогорічні змагання є особливими, адже на перших п’яти етапах вирішиться доля путівок до олімпійського Сочі.
У заявці збірної команди України на І етап Кубка 11 атлетів. З-поміж них більша половина – це вихованці Львівського училища фізичної культури, а саме Марина Галайджян (вип. 2009р.), Роман Захарків (вип. 2011р.), Олена Стецків (вип. 2011р.), Анастасія Полуситок (вип. 2012р.), Олена Шхумова (вип. 2013р.), Анатолій Легедза (студент ІІ курсу) (на фото).
Вступити в боротьбу за олімпійські ліцензії готуються також львів’яни Андрій Кісь, Антон Дукач, Іван Винницький та кременчани Андрій Мандзій і Олександр Оболончик.
Участь у ліллехаммерському старті візьмуть представники 30 країн, в тому числі 68 чоловіків, 49 жінок, 32 екіпажі-двійки. Вони виборюватимуть 38 путівок у чоловічих одиночних санях, 18 – у санях-двійках та 28 – у жіночих одиночних санях. Від однієї країни до Олімпійських ігор допускаються 3 чоловіки, 3 жінки, 2 екіпажі, 1 естафетна команда.
Календар перших п’яти етапів Кубка світу:
- І етап – м.Ліллехаммер (Норвегія) – 16-17 листопада;
- ІІ етап – м.Інсбрук (Австрія) – 23-24 листопада;
- ІІІ етап – м.Вінтенберг (Німеччина) – 30 листопада – 1 грудня;
- IV етап – м.Вістлер (Канада) – 6-7 грудня;
          - V етап – м.Парк Сіті (США) – 13-14 грудня.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх