48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Зі стартів найкраще з’їжджають Гула і Радченков


Дарія ГулаУ той час, як перші номери національної збірної з санного спорту ведуть наполегливу підготовку до сочинської олімпіади на закордонних трасах, найближчий резерв розіграв у Львові звання чемпіонів України зі стартів. Змагання проходили на стартовій естакаді зі штучним намороженням льоду Львівського училища фізичної культури 8-10 листопада 2013р.
В змаганнях жінок перемогу святкувала учениця 11 класу ЛУФК Дарія Гула (на фото), яка на 0,06 сек. випередила досвідчену кременчанку Світлану Кравчук. На третьому місці дев’ятикласниця училища Зоряна Гук.
І серед чоловіків сильнішим виявився вихованець ЛУФК Роман Радченков. Роман на 0,01 сек. був швидшим за лідера національної збірної з натурбану, львів’янина Мар’яна Гузнера. Третє місце посів вихованець львівської СДЮШОР «Беркут» Андрій Лисецький.
Гук і Лисецький перемогли і серед спортсменів юнацької вікової категорії.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Пилипів, Микиєвич і Креховецький – переможці літнього чемпіонату зі з’їздів на санкороликахСанкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в Калгарі