47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Зі стартів найкраще з’їжджають Гула і Радченков


Дарія ГулаУ той час, як перші номери національної збірної з санного спорту ведуть наполегливу підготовку до сочинської олімпіади на закордонних трасах, найближчий резерв розіграв у Львові звання чемпіонів України зі стартів. Змагання проходили на стартовій естакаді зі штучним намороженням льоду Львівського училища фізичної культури 8-10 листопада 2013р.
В змаганнях жінок перемогу святкувала учениця 11 класу ЛУФК Дарія Гула (на фото), яка на 0,06 сек. випередила досвідчену кременчанку Світлану Кравчук. На третьому місці дев’ятикласниця училища Зоряна Гук.
І серед чоловіків сильнішим виявився вихованець ЛУФК Роман Радченков. Роман на 0,01 сек. був швидшим за лідера національної збірної з натурбану, львів’янина Мар’яна Гузнера. Третє місце посів вихованець львівської СДЮШОР «Беркут» Андрій Лисецький.
Гук і Лисецький перемогли і серед спортсменів юнацької вікової категорії.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх