47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Українські санкарі у основній сітці Кубка світу


       Відразу у двох видах змагань основної сітки ІV етапу Кубка світу з санного спорту, який 6-7 грудня 2013р. відбувся у канадському Вістлері, взяли участь українські санкарі.
У заїздах саней-двійок екіпаж у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (на фото) та кременчанина Олександра Оболончика посів 20 місце, а львів’янин Андрій Кісь фінішував двадцять дев’ятим на санях-одиночках.

Місця українців у Кубку націй – кваліфікації до Кубка світу такі:
- Роман Захарків Олександр Оболончик – 12е (кваліфікувалось 12 екіпажів)
- Іван Винницький (м.Львів)/Анатолій Легедза (ІІ курс ЛУФК) – 17е
- Андрій Кісь – 19е (відбиралось 20 місць)
- Андрій Мандзій (м.Кременець) – 22е
- Олена Стецків (вип. ЛУФК) – 18е (відбиралось 16 місць)
- Анастасія Полуситок (вип. ЛУФК) – 22е
- Марина Галайджян (вип. ЛУФК) – 23е
- Олена Шхумова (вип. ЛУФК) – 30е
13-14 грудня на американському гірськолижному курорті Парк Сіті (штат Юта) пройде V, останній у цьому році, етап Кубка світу, після якого буде сформований остаточний склад учасників ХХІІ зимових Олімпійських ігор в м.Сочі.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх