47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Молоді санкарі набирались досвіду у Вінтерберзі


Роман РадченковУ той час, як національна збірна України з санного спорту змагалася за олімпійські ліцензії у канадському Вістлері, молоді санкарі набирались досвіду у м.Вінтерберзі (Німеччина), де 6-7 грудня 2013р. проходив ІІ етап юніорського Кубка світу.
В змаганнях юніорів на санях-двійках український екіпаж у складі одинадцятикласників Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова (на фото) та Ігора Легедзи замкнув десятку кращих. У заїздах на санях-одиночках Ігор Легедза п’ятнадцятий, Роман Радченков – шістнадцятий.
Серед дівчат Марта Коза (вип. ЛУФК 2012р.) на 14 місці.
В категорії юнаків з кращого боку показала себе двійка Андрій Лисецький/Мирослав Левкович (8кл. ЛУФК), яка виборола 4 місце. Михайло Савицький (10кл.) на санях-одиночках показав двадцятий час, а в заїздах дівчат Анна Харчос (10кл.), Дарія Гула (11кл.) та Ірина Левкович (9кл.) на 13, 15, 17 місцях відповідно.
Завершувались змагання у Вінтерберзі естафетною гонкою. Українці фінішували шостими. Перемогу прогнозовано здобули німецькі санкарі, які домінували у всіх видах. Другі – молоді росіяни, на третьому місці – збірна Австрії.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх