48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Молоді санкарі набирались досвіду у Вінтерберзі


Роман РадченковУ той час, як національна збірна України з санного спорту змагалася за олімпійські ліцензії у канадському Вістлері, молоді санкарі набирались досвіду у м.Вінтерберзі (Німеччина), де 6-7 грудня 2013р. проходив ІІ етап юніорського Кубка світу.
В змаганнях юніорів на санях-двійках український екіпаж у складі одинадцятикласників Львівського училища фізичної культури Романа Радченкова (на фото) та Ігора Легедзи замкнув десятку кращих. У заїздах на санях-одиночках Ігор Легедза п’ятнадцятий, Роман Радченков – шістнадцятий.
Серед дівчат Марта Коза (вип. ЛУФК 2012р.) на 14 місці.
В категорії юнаків з кращого боку показала себе двійка Андрій Лисецький/Мирослав Левкович (8кл. ЛУФК), яка виборола 4 місце. Михайло Савицький (10кл.) на санях-одиночках показав двадцятий час, а в заїздах дівчат Анна Харчос (10кл.), Дарія Гула (11кл.) та Ірина Левкович (9кл.) на 13, 15, 17 місцях відповідно.
Завершувались змагання у Вінтерберзі естафетною гонкою. Українці фінішували шостими. Перемогу прогнозовано здобули німецькі санкарі, які домінували у всіх видах. Другі – молоді росіяни, на третьому місці – збірна Австрії.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Санний спорт

Санний спорт

Санкарі ЛУФК взяли участь у літньому кубку FILПилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає форму