47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Санкарі відібрались на олімпіаду


Олена СтецківУ м.Парк Сіті (США) 13-14 грудня 2013р. відбувся V етап Кубка світу з санного спорту – останній з серії відбіркових до ХХІІ зимових Олімпійських ігор у Сочі.
На цей раз у основну сітку змагань відібрався львів’янин Андрій Кісь, який у заїздах на санях-одиночках посів 28 місце.
Усі інші українські санкарі завершили свої старти на рівні Кубка націй – кваліфікації до Кубка світу. У змаганнях серед чоловіків Антон Дукач (м.Львів) фінішував 22-им, а кременчанин Андрій Мандзій зупинився на 26 позиції. До фіналу Кубка світу кваліфікувалось 17 місць, які замкнув Андрій Кісь.
Чоловіча двійка у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип. 2011р.) закінчила змагання на 15 місці (до фінальної частини відібралось 10 екіпажів).
Місця українок у Парк Сіті такі:
 - Олена Шхумова – 18
- Анастасія Полуситок – 22
- Марина Галайджян – 23
- Олена Стецків – 25.
Слід додати, що всі вони є вихованками Львівського училища фізичної культури.
У естафетній гонці збірна України у складі Олени Стецків, Андрія Кіся, Олександра Оболончика і Романа Захарківа посіла 12 місце.
Як і спрогнозував у своєму недавньому інтерв’ю директор училища Степан Родак, за попередніми даними на олімпіаду відібрались Андрій Кісь, Андрій Мандзій і Олена Стецків. Наша двійка у ліцензійному рейтингу двадцята, але швидше за все і Роман Захарків і Олександр Оболончик у Сочі поїдуть за т.зв. естафетною квотою, а отже візьмуть участь і в особистих змаганнях. Олена Шхумова у рейтингу набрала стільки ж очок, що і Стецків, однак у неї гірший показник пріорітету «В» - кількість очок у Кубку націй. Отож, вона, як і двійка, поки що в листі очікування. Остаточне рішення по складу учасників Олімпійських ігор за Міжнародною федерацією санного спорту, яке вона прийме до 31 грудня ц.р.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу