48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мирослав Левкович на Кубку світу замкнув призову трійку


     У м.Ліллехаммері (Норвегія) впродовж вихідних 14-15 грудня 2013р. пройшов ІІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту, у якому у складі юніорської збірної України взяли участь і учні Львівського училища фізичної культури.
У категорії юніорів двійка Роман Радченков/Ігор Легедза посіла 7 місце. У заїздах на санях-одиночках хлопці відповідно на 11 і 12 місцях. У естафетній гонці збірна України на 5 позиції.
В змаганнях юнаків на санях-двійках Андрій Лисецький і Мирослав Левкович замкнули призову трійку, а Дарія Гула в заїздах дівчат фінішувала дев’ятою.
Тепер на молодих санкарів чекає новорічна перерва, а 10-11 січня вони зустрінуться у Сігулді (Латвія) на ІV етапі Кубка світу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших