47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мирослав Левкович на Кубку світу замкнув призову трійку


     У м.Ліллехаммері (Норвегія) впродовж вихідних 14-15 грудня 2013р. пройшов ІІІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту, у якому у складі юніорської збірної України взяли участь і учні Львівського училища фізичної культури.
У категорії юніорів двійка Роман Радченков/Ігор Легедза посіла 7 місце. У заїздах на санях-одиночках хлопці відповідно на 11 і 12 місцях. У естафетній гонці збірна України на 5 позиції.
В змаганнях юнаків на санях-двійках Андрій Лисецький і Мирослав Левкович замкнули призову трійку, а Дарія Гула в заїздах дівчат фінішувала дев’ятою.
Тепер на молодих санкарів чекає новорічна перерва, а 10-11 січня вони зустрінуться у Сігулді (Латвія) на ІV етапі Кубка світу.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх