Санний спорт : Захарків, Стецків і Шхумова у заявці на участь у Сочинській олімпіаді

Роман ЗахарківНаціональний олімпійський комітет України сформував попередню заявку на участь українських спортсменів у ХХІІ зимових Олімпійських іграх у м.Сочі (Російська Федерація), яку повинен подати в МОК до 15 січня.
У складі олімпійської збірної з санного спорту четверо львів’ян, троє з яких є вихованцями і недавніми випускниками Львівського училища фізичної культури. Це Роман Захарків (вип. 2011р.), Олена Стецків (вип. 2011р.) та Олена Шхумова (вип. 2013р.). Окрім названих спортсменів до заявки внесені Андрій Кісь та кременчани Олександр Оболончик і Андрій Мандзій.
Найдосвідченішим з них є тридцятиоднорічний Андрій Кісь, для якого це вже третя олімпіада. Андрій Кісь у парі з вихованцем ЛУФК Юрієм Гайдуком брав участь у ХХ і ХХІ Олімпійських іграх у Турині і Ванкувері, де посів 14 і 16 місця у заїздах на санях-двійках. Брав участь у ванкуверській олімпіаді і Роман Захарків (на фото), де фінішував дев’ятнадцятим серед двомісних екіпажів.

Санний спорт

Катерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграхОлена Шхумова: «Я виборола цю ліцензію»