47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : У Оберхофі санкарі без блиску


       Без блиску виступили українці на VIІ етапі Кубка світу з санного спорту, який 10-12 січня 2014р. відбувся у м.Оберхофі (Німеччина). Жоден з них до основної сітки змагань не потрапив. Найближче до кваліфікації був екіпаж саней-двійок у складі кременчанина Олександра Оболончика та вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Захарківа (вип. 2011р.), які на Кубку націй посіли 13 місце.
В заїздах жінок на санях-одиночках минулорічна випускниця училища Олена Шхумова (на фото) фінішувала вісімнадцятою, а Олена Стецків (вип. 2011р.) – двадцятою.
Серед чоловіків львів’янин Андрій Кісь на 25 місці, тернополянин Андрій Мандзій – двадцять дев’ятий.
Етап у Оберхофі відзначався тим, що у його програмі були спринтерські гонки. Результати виступу українців у спринті такі:
- Олександр Оболончик/Роман Захарків – 21 місце серед саней-двійок;
- Олена Шхумова – 25 місце на санях-одиночках;
- Олена Стецків – 27 місце;
- Андрій Кісь – 33 місце;
- Андрій Мандзій – 38 місце.
Домінували ж у себе вдома німецькі санкарі, які у всіх видах змагань здобули подвійну перемогу, а в заїздах на санях-одиночках і серед чоловіків, і серед жінок зайняли весь п’єдестал пошани.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх