48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : Мирослав Левкович – лідер світового юнацького рейтингу з санних перегонів


         Учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Мирослав Левкович разом з іншим львів’янином Андрієм Лисецьким очолив світовий юнацький рейтинг з санних перегонів на двомісних санях. Після чотирьох етапів молодіжного Кубка світу хлопці набрали 245 очків і на 25 пунктів випереджають російський           дует Даніл ЛєбєдєвЄвгеній Пермяков. На третьому місці – німецький екіпаж Фелікс ЛащМаксиміліан Ільманн – 200 очків.
В рейтингу дівчат одинадцятикласниця училища Дарія Гула з 124 очками на 9 місці. Попереду серед дівчат росіянки Юлія Наумова (295оч.) та Олеся Михайленко (290оч.).
В категорії юніорів Роман Радченков і Ігор Легедза (обидвоє 11кл.) перебувають на 11 сходинці серед екіпажів двомісних саней. Лідирує тут італійський дует Флоріан ГруберСімон Кейнцвальднер.
Серед дівчат-юніорок перша у рейтингу німкеня Анджелік Фляйшнер. Українка Марта Коза (вип. ЛУФК 2012р.) чотирнадцята.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильнішихОлег Жеребецький повіз санкарів у США на етапи молодіжного Кубка світуНа етапі Кубка світу у Вістлері Олена Стецків дев’ята у естафетіВчорашні юніори Гой і Левкович тринадцяті у спринті на Кубку світуОлег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійками