47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На етапі Кубка світу у Оберхофі Левкович четвертий


          У м.Оберхофі (Німеччина) 24-25 січня 2014р. відбувся останній, VІ етап молодіжного Кубка світу з санного спорту.
У з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі львів’ян Андрія Лисецького та Мирослава Левковича посів 4 місце. Цей успіх дозволив хлопцям зійти на другу сходинку кінцевого рейтингу за результатами цьогорічного Кубка світу. Слід додати, що Мирослав Левкович (на фото) є учнем 8 класу Львівського училища фізичної культури.
В змаганнях хлопців на одномісних санях одинадцятикласники училища Роман Радченков та Ігор Легедза посіли 25 і 33 місця, а Ірина Левкович і Дарія Гула – 23 і 28е серед дівчат.
В категорії юніорів недавня випускниця ЛУФК Марта Коза фінішувала дванадцятою. Також дванадцяте місце у змаганнях на двомісних санях завоювали Роман Радченков та Ігор Легедза, львів’янин Антон Дукач у з’їздах на одномісних санях двадцятий.
Об’єднавшись у команду, Марта Коза, Антон Дукач, Роман Радченков і Ігор Легедза посіли 8 місце у командній гонці.
Тепер на юніорів чекає чемпіонат світу, який 31 січня – 1 лютого пройде у Інсбруку (Австрія).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Олег Жеребецький переймав міжнародний досвідКатерина Васильків - переможниця «Кубка Бони» - 2018Олена Стецків – літня чемпіонка України з санного спортуПилипів і Смага – юніорські чемпіони України зі спусків на санкороликахАнна Шкрет – дворазова чемпіонка України зі спусків на санкороликахЮзьвяк, Мох і Марціновський повернулися з Польщі з нагородамиСанкарський Кубок пройшов під натиском молодихНа Кубку України Куречко вклинилась між олімпійкамиНа чемпіонаті України з санного спорту перемагали олімпійці На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогуНа юніорському чемпіонаті Смага поступилась юній кременчанціСанкарі завершили олімпійські змагання на мінорній нотіЗахарків і Оболончик конкуренцію кращим санкарям у Пхьончхані не склалиУ олімпійській компанії кращих санкарок Шхумова двадцять першаГрафік виступів вихованців ЛУФК на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх