Санний спорт : У Сігулді фінішував Кубок світу з санного спорту

Олена ШхумоваСтартами ІХ етапу у Сігулді 25-26 січня фінішував Кубок світу-2014 з санного спорту.
До основної сітки змагань на цей раз пробилася минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури Олена Шхумова (на фото), яка у кваліфікаційному заїзді Кубка націй посіла 17 місце.
На жаль, у одному з основних з’їздів Олена не фінішувала і була дискваліфікована.
Інші вихованки училища Олена Стецків і Анастасія Полуситок у кваліфікації посіли 20 і 25 місця.
Лише 0,05 сек. не вистарчило львів’янину Андрію Кісю, щоб кваліфікуватись до фіналу у змаганнях чоловіків на одномісних санях. Кісь посів 21 місце – до стартів Кубка світу відібралось двадцять кращих. Тернополянин Андрій Мандзій показав 24ий результат.
Така сама історія сталася із екіпажем двомісних саней у складі вихованця ЛУФК Романа Захарківа та кременчанина Олександра Оболончика. До фіналу кваліфікувалось 12 кращих, хлопці фінішували тринадцятими. Інша українська двійка Іван Винницький/Анатолій Легедза (ІІ курс ЛУФК) посіла 15 місце.
На етапі у Сігулді були розіграні нагороди у спринті. Місця українців у спринтерських гонках такі:
Місця українських санкарів у підсумковому рейтингу Кубка світу-2014:
- Олександр Оболончик, Роман Захарків – 24.
- Олена Шхумова -31.
- Олена Стецків – 32.
- Іван Винницький, Анатолій Легедза – 33.
- Анастасія Полуситок – 37.
- Андрій Кісь -41.
- Андрій Мандзій – 50.
- Антон Дукач – 58.
У естафетній гонці збірна України на 13ій позиції.
      Кришталеві глобуси FIL (міжнародна федерація санного спорту) вибороли німецькі спортсмени Фелікс Лох, Наталі Гайсенбергер, Тобіас Вендль та Тобіас Арльт.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Санний спорт

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!