48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Санний спорт : На світовій санкарській першості конкуренцію лідерам склала Стецків


Олена СтецківУ м.Інсбруку (Австрія) 31 січня – 1 лютого 2014р. відбувся чемпіонат світу з санного спорту серед юніорів.
З поміж українських санкарів конкуренцію лідерам на світовій санкарській першості зуміла скласти вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.). У змаганнях дівчат на одномісних санях Олена хоч і посіла 13 місце, чемпіонці Андреа Вюьттер з Італії вона поступилася лише 0,727 сек. Колишня однокласниця Олени Марта Коза фінішувала тридцятою, юна Ірина Левкович (10 кл.) – сорок п’ятою.
В заїздах юніорів на одномісних санях львів’янин Антон Дукач показав 23-ій результат. Перемогу святкував представник Німеччини Тоні Грьофе.
     В змаганнях на двомісних санях та у естафетній гонці кращими були господарі – австрійські спортсмени. Збірна України у складі Олени Стецків, Антона Дукача, одинадцятикласників училища Романа Радченкова та Ігора Легедзи у естафеті посіла 10 місце, а Роман Радченков і Ігор Легедза серед двомісних екіпажів – шістнадцяте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСанний спорт

Санний спорт

Пилипів і Марціновський серед призерів юніорського чемпіонату України з санного спортуВ активі юного санкаря Даниїла Марціновського дві «бронзи» чемпіонату УкраїниРоман Пилипів у топ-10 загального заліку юнацького Кубка світуМолоді українські санкарі набрали формуНа чемпіонаті Європи Олена Стецків визмагала 7 місце у естафетіНа етапі Кубка світу у Оберхофі Стецків замкнула двадцятку сильнішихВ урізаній програмі VІІ етапу Кубка світу Олена Стецків дванадцятаСанкарі-юніори – у квітковій церемонії чемпіонату світуНа чемпіонаті світу Олена Стецків дев’ята у командній естафетіСмага, Левкович і Пилипів на Європейській першості фінішували дев’ятимиСанкарі ЛУФК випробували трасу зимової юнацької олімпіади-2020Олена Стецків у Сігулді вісімнадцята особисто і п’ята у естафетіСанкарська збірна сьома на етапі молодіжного Кубка світу в КалгаріОлена Стецків набирає формуНа етапах Кубка світу у США Роман Пилипів у десятці найсильніших